0

Franchise Nedir?

Franchise kelime anlamı olarak imtiyaz demektir, yani ayrıcalık… Bir marka kendine ait ismi ve tüm ayrıcalıkları kullanma hakkını size belli şartlarda verir.

Biz genelde buna bayilik veya şube açma hakkı da diyoruz. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi, kazanç sistemi, her türlü alt yapısı sizinle paylaşılır. Siz sadece işi öğrenir ve bir miktar para yatırırsınız. Kısa zamanda büyük bir kazanca ve marka ismine ortak olursunuz. Riski minimum, karı maksimum olsun isteyenler, başa bir meslek sahibi olmak isteyenler ve en önemlisi kendi işinin patronu olmak isteyenler bu sistemi tercih eder. Ömür boyu her konuda danışmanlık ve reklam desteği de cebinizden kuruş çıkmadan size sağlanır.

Neden SayStudio franchise almalısın?

 • Kendi işini kurup, kendi emeğinle ayaklarının üzerinde durmak için
 • Kendini geliştirmek ve tüm hayallerini gerçekleştirmek için
 • Bol bir kazanç ve sağlık dolu bir hayat için
 • Üretmek ve başka kadınlara da dokunmak için
 • Saygın bir meslek sahibi olmak için
 • 11 yıllık tecrübeyle, en az risk, en fazla kâr elde etmek için
 • Bir kadın olarak elindeki birikimi en iyi şekilde değerlendirip, içindeki işkadınını ortaya çıkar ve “işte bu benim” de.

Say Studio Franchise Genel Bilgi;

 1. Minimum 200 metre kare dükkâna ihtiyaç vardır.
 2. Eğitim Desteği: Franchise alana, sorumlu iş ortağına ya da çalışana gerekli çalışma alanları ile ilgili eğitim verilecektir.
 3. Reklam Desteği: Güçlü bir tanıtım aracı olan sosyal medya ve tanıtım araçları en etkili şekilde kullanılacak, tüm platformlardan tanıtım ve reklam yapılacaktır.
 4. Bilgilendirme: Franchise alan, Franchise veren tarafından detaylı bir şekilde bilgilendirilecektir.
 5. Diğer: Tutulacak dükkân için lokasyon belirleme, gerekli fizibilite çalışması, iç tasarım ve dekorasyon için firma önerileri yapılacaktır.
 6. Say markasını taşıdığınız müddetçe, her konuda, sınırsız destek, sınırsız danışmanlık verilecektir. Kısacası hayallerinizi gerçekleştirirken tüm adımlarda yanınızda olacağız.

Ayrıntılı bilgi için;

 • 0555 877 50 60
 • 0554 017 84 83
 • 0505 675 82 88
 • 0216 523 21 26
Misyonumuz

Sağlık ve formda kalmak her kadının hakkı

Bizler, sporun gücünü ve fiziksel aktivitenin getirdiği olumlu etkileri kullanarak, kadınların yaşamlarında önemli bir fark yaratmaya kararlıyız. Bunu yaparken, her bireyin kişisel hedeflerine uygun, güvenli ve destekleyici bir ortam sunmayı amaçlıyoruz.

Spor salonumuz, kadınların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış, eğitimli ve deneyimli antrenörlerimiz eşliğinde, sağlıklı yaşam tarzını teşvik eden bir platform sağlar. Kadınlar için güçlendirici bir topluluk oluşturarak, sağlık ve wellness konularında bilinçlendirme yapmayı, fiziksel ve zihinsel açıdan güçlü, mutlu ve sağlıklı bireylerin yetişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Contact Form Demo

Tıkla Ara